Menu:
engleski
engleski
njemači
talijanski
češki
Baska Voda, Makarska, Hrvatska, apartman, apartmani rajcic

Milí hosté!

Vítáme Vás v Baška Vodě, na úpatí velkolepého horského masívu Biokovo, v západní části Makarského přímoří, v Dalmácii, na chorvatském pobřeží Jadranu. Baška Voda, někdejší místo nádeníků a rybářů, obchodníků a námořníků, pílí a pracovitostí místích obyvatel se změnila v moderní turistické místo se všemi náplněmi a rysy malého mediteranského městečka.
Přáli bychom si aby jste vychutnali jedinečné spojení moře a hor, společně s tradiční pohostiností a dalmatským temperamentem místních lidí a zjistíli proč se k nám tolik hostů každým rokem vrací.

Dům Rajčić se nachází v samém centru střediska v nepřostřední blýzkosti bílé oblázkové pláže.

V domě se pronajímají tri 1/2  apartmány, jeden 1/6 apartman a jeden 1/4 apartman. Každý  1/2 apartmán ma dvoulužkovy pokoj , kuchýn, klimatizaci, koupelnou (sprchou+WC), TV a soukromé balkon s židle a stůl.
1/6 apartman ma tri dvoulužkovy pokoj, kuchyň a jídelním koutem, TV, 2 koupelne (sprchou + WC) a terasa s židle a stůl.
1/4 apartman ma 1/2 pokoj + dvoulužkovy pokoj s oddelenymi postelemi, kuchýn, klimatizaci, koupelnou (sprchou + WC), TV a soukromé balkon s židle a stůl.Soukromé parkoviště je nedaleko od domu a eventuálně se může parkovati I před domem.
Cena za ubytování zahrnuje ručníky, ložní prádlo bez pláži listů, kompletně zařízená kuchyň se veškeré potřebné nádobí a příbory, Žehlička / žehlicí prkno, toaletní potřeby lichotivý, spotřeba elektřiny a vody, stejně jako závěrečný úklid.
Vzdalenosti od domu: pláž 60m, samoobsluha 35m, pošta 170m, směnárna 80m, restaurace 20m, tržnice 30m, řezník 80m, farmacie 15m, Internet caffe 50m...

apartmani rajcic u Baskoj Vodi u srcu Dalmacije